Billiga flyg till Amman
    (Ändra sökning)
    • Flygbolag
    • Flyg

    Billiga flyg till Amman

    Airline Results Price View
    Visa alla flygbolag Välj
    Lufthansa 4 resultat 3 745kr Välj
    Royal Jordanian 2 resultat 8 105kr Välj
    Turkish Airlines 2 resultat 12 375kr Välj
    Avgång: Wed, 13 May Återresa: Wed, 27 May Stockholm till Amman Wed, 13 May - Wed, 27 May
    Flera flyglinjer 1 stopp 6h 50m
    5:00 pm ARN - 1:50 am (+1) AMM
    Austrian Airlines 1 stopp 8h 20m
    4:05 pm AMM - 10:25 pm ARN
    3 739kr
    ebookers.com
    Visa mer information

    Utgående: Stockholm till Amman Via Frankfurt

    ARN
    5:00 pm
    2h 10m
    FRA
    7:10 pm
    1h 30m
    FRA
    8:40 pm
    3h 10m
    AMM
    1:50 am (+1)
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    SK673
    5:00 pm, 13 May Wed
    ARN Stockholm
    7:10 pm, 13 May Wed
    FRA Frankfurt
    2h 10m
    1h 30m uppehåll i Frankfurt(FRA)
    LH692
    8:40 pm, 13 May Wed
    FRA Frankfurt
    1:50 am, 14 May Thu
    AMM Amman
    3h 10m

    Återresa: Amman till Stockholm Via Wien

    AMM
    4:05 pm
    4h 55m
    VIE
    7:00 pm
    1h 5m
    VIE
    8:05 pm
    2h 20m
    ARN
    10:25 pm
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    OS854
    4:05 pm, 27 May Wed
    AMM Amman
    7:00 pm, 27 May Wed
    VIE Wien
    4h 55m
    1h 5m uppehåll i Wien(VIE)
    OS317
    8:05 pm, 27 May Wed
    VIE Wien
    10:25 pm, 27 May Wed
    ARN Stockholm
    2h 20m
    Avgång: Thu, 18 Dec Återresa: Sun, 28 Dec Stockholm till Amman Thu, 18 Dec - Sun, 28 Dec
    Lufthansa 1 stopp 6h 40m
    9:40 am ARN - 6:20 pm AMM
    Austrian Airlines 1 stopp 8h 55m
    3:55 pm AMM - 10:50 pm ARN
    7 772kr
    ebookers.com
    Visa mer information

    Utgående: Stockholm till Amman Via Frankfurt

    ARN
    9:40 am
    2h 15m
    FRA
    11:55 am
    1h 15m
    FRA
    1:10 pm
    3h 10m
    AMM
    6:20 pm
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    LH801
    9:40 am, 18 Dec Thu
    ARN Stockholm
    11:55 am, 18 Dec Thu
    FRA Frankfurt
    2h 15m
    1h 15m uppehåll i Frankfurt(FRA)
    LH692
    1:10 pm, 18 Dec Thu
    FRA Frankfurt
    6:20 pm, 18 Dec Thu
    AMM Amman
    3h 10m

    Återresa: Amman till Stockholm Via Wien

    AMM
    3:55 pm
    5h 5m
    VIE
    7:00 pm
    1h 30m
    VIE
    8:30 pm
    2h 20m
    ARN
    10:50 pm
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    OS854
    3:55 pm, 28 Dec Sun
    AMM Amman
    7:00 pm, 28 Dec Sun
    VIE Wien
    5h 5m
    1h 30m uppehåll i Wien(VIE)
    OS317
    8:30 pm, 28 Dec Sun
    VIE Wien
    10:50 pm, 28 Dec Sun
    ARN Stockholm
    2h 20m
    Avgång: Thu, 18 Dec Återresa: Sun, 28 Dec Stockholm till Amman Thu, 18 Dec - Sun, 28 Dec
    Lufthansa 1 stopp 9h 45m
    6:35 am ARN - 6:20 pm AMM
    Austrian Airlines 1 stopp 8h 55m
    3:55 pm AMM - 10:50 pm ARN
    7 772kr
    ebookers.com
    Visa mer information

    Utgående: Stockholm till Amman Via Frankfurt

    ARN
    6:35 am
    2h 15m
    FRA
    8:50 am
    4h 20m
    FRA
    1:10 pm
    3h 10m
    AMM
    6:20 pm
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    LH809
    6:35 am, 18 Dec Thu
    ARN Stockholm
    8:50 am, 18 Dec Thu
    FRA Frankfurt
    2h 15m
    4h 20m uppehåll i Frankfurt(FRA)
    LH692
    1:10 pm, 18 Dec Thu
    FRA Frankfurt
    6:20 pm, 18 Dec Thu
    AMM Amman
    3h 10m

    Återresa: Amman till Stockholm Via Wien

    AMM
    3:55 pm
    5h 5m
    VIE
    7:00 pm
    1h 30m
    VIE
    8:30 pm
    2h 20m
    ARN
    10:50 pm
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    OS854
    3:55 pm, 28 Dec Sun
    AMM Amman
    7:00 pm, 28 Dec Sun
    VIE Wien
    5h 5m
    1h 30m uppehåll i Wien(VIE)
    OS317
    8:30 pm, 28 Dec Sun
    VIE Wien
    10:50 pm, 28 Dec Sun
    ARN Stockholm
    2h 20m
    Avgång: Mon, 3 Nov Återresa: Wed, 3 Dec Stockholm till Amman Mon, 3 Nov - Wed, 3 Dec
    Lufthansa 1 stopp 6h 40m
    9:40 am ARN - 6:20 pm AMM
    Flera flyglinjer 1 stopp 11h 15m
    3:00 am AMM - 12:15 pm ARN
    7 936kr
    lastminute.com
    Visa mer information

    Utgående: Stockholm till Amman Via Frankfurt

    ARN
    9:40 am
    2h 15m
    FRA
    11:55 am
    1h 15m
    FRA
    1:10 pm
    3h 10m
    AMM
    6:20 pm
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    LH801
    9:40 am, 3 Nov Mon
    ARN Stockholm
    11:55 am, 3 Nov Mon
    FRA Frankfurt
    2h 15m
    1h 15m uppehåll i Frankfurt(FRA)
    LH692
    1:10 pm, 3 Nov Mon
    FRA Frankfurt
    6:20 pm, 3 Nov Mon
    AMM Amman
    3h 10m

    Återresa: Amman till Stockholm Via Frankfurt

    AMM
    3:00 am
    5h 55m
    FRA
    6:55 am
    3h 15m
    FRA
    10:10 am
    2h 5m
    ARN
    12:15 pm
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    LH693
    3:00 am, 3 Dec Wed
    AMM Amman
    6:55 am, 3 Dec Wed
    FRA Frankfurt
    5h 55m
    3h 15m uppehåll i Frankfurt(FRA)
    SK3612
    10:10 am, 3 Dec Wed
    FRA Frankfurt
    12:15 pm, 3 Dec Wed
    ARN Stockholm
    2h 5m
    Avgång: Sat, 20 Dec Återresa: Mon, 5 Jan Stockholm till Amman Sat, 20 Dec - Mon, 5 Jan
    Royal Jordanian 1 stopp 7h 10m
    10:35 am ARN - 7:45 pm AMM
    Flera flyglinjer 1 stopp 10h 15m
    10:20 am AMM - 6:35 pm ARN
    8 030kr
    ebookers.com
    Visa mer information

    Utgående: Stockholm till Amman Via Berlin

    ARN
    10:35 am
    1h 35m
    TXL
    12:10 pm
    2h 30m
    TXL
    2:40 pm
    3h 5m
    AMM
    7:45 pm
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    RJ3641
    10:35 am, 20 Dec Sat
    ARN Stockholm
    12:10 pm, 20 Dec Sat
    TXL Berlin
    1h 35m
    2h 30m uppehåll i Berlin(TXL)
    RJ122
    2:40 pm, 20 Dec Sat
    TXL Berlin
    7:45 pm, 20 Dec Sat
    AMM Amman
    3h 5m

    Återresa: Amman till Stockholm Via Berlin

    AMM
    10:20 am
    5h 35m
    TXL
    1:55 pm
    3h 5m
    TXL
    5:00 pm
    1h 35m
    ARN
    6:35 pm
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    RJ121
    10:20 am, 5 Jan Mon
    AMM Amman
    1:55 pm, 5 Jan Mon
    TXL Berlin
    5h 35m
    3h 5m uppehåll i Berlin(TXL)
    AB8108
    5:00 pm, 5 Jan Mon
    TXL Berlin
    6:35 pm, 5 Jan Mon
    ARN Stockholm
    1h 35m
    Avgång: Sat, 20 Dec Återresa: Mon, 5 Jan Stockholm till Amman Sat, 20 Dec - Mon, 5 Jan
    Flera flyglinjer 1 stopp 7h 10m
    10:35 am ARN - 7:45 pm AMM
    Flera flyglinjer 1 stopp 10h 15m
    10:20 am AMM - 6:35 pm ARN
    8 042kr
    ebookers.com
    Visa mer information

    Utgående: Stockholm till Amman Via Berlin

    ARN
    10:35 am
    1h 35m
    TXL
    12:10 pm
    2h 30m
    TXL
    2:40 pm
    3h 5m
    AMM
    7:45 pm
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    AB8103
    10:35 am, 20 Dec Sat
    ARN Stockholm
    12:10 pm, 20 Dec Sat
    TXL Berlin
    1h 35m
    2h 30m uppehåll i Berlin(TXL)
    RJ122
    2:40 pm, 20 Dec Sat
    TXL Berlin
    7:45 pm, 20 Dec Sat
    AMM Amman
    3h 5m

    Återresa: Amman till Stockholm Via Berlin

    AMM
    10:20 am
    5h 35m
    TXL
    1:55 pm
    3h 5m
    TXL
    5:00 pm
    1h 35m
    ARN
    6:35 pm
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    RJ121
    10:20 am, 5 Jan Mon
    AMM Amman
    1:55 pm, 5 Jan Mon
    TXL Berlin
    5h 35m
    3h 5m uppehåll i Berlin(TXL)
    AB8108
    5:00 pm, 5 Jan Mon
    TXL Berlin
    6:35 pm, 5 Jan Mon
    ARN Stockholm
    1h 35m
    Avgång: Sat, 20 Dec Återresa: Mon, 5 Jan Stockholm till Amman Sat, 20 Dec - Mon, 5 Jan
    Turkish Airlines 1 stopp 9h 10m
    12:10 pm ARN - 11:20 pm AMM
    Turkish Airlines 1 stopp 11h 45m
    6:35 am AMM - 4:20 pm ARN
    12 299kr
    ebookers.com
    Visa mer information

    Utgående: Stockholm till Amman Via Istanbul

    ARN
    12:10 pm
    3h 25m
    IST
    4:35 pm
    3h 50m
    IST
    8:25 pm
    1h 55m
    AMM
    11:20 pm
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    TK1794
    12:10 pm, 20 Dec Sat
    ARN Stockholm
    4:35 pm, 20 Dec Sat
    IST Istanbul
    3h 25m
    3h 50m uppehåll i Istanbul(IST)
    TK812
    8:25 pm, 20 Dec Sat
    IST Istanbul
    11:20 pm, 20 Dec Sat
    AMM Amman
    1h 55m

    Återresa: Amman till Stockholm Via Istanbul

    AMM
    6:35 am
    4h
    IST
    9:35 am
    4h 10m
    IST
    1:45 pm
    3h 35m
    ARN
    4:20 pm
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    TK813
    6:35 am, 5 Jan Mon
    AMM Amman
    9:35 am, 5 Jan Mon
    IST Istanbul
    4h
    4h 10m uppehåll i Istanbul(IST)
    TK1795
    1:45 pm, 5 Jan Mon
    IST Istanbul
    4:20 pm, 5 Jan Mon
    ARN Stockholm
    3h 35m
    Avgång: Sat, 1 Nov Återresa: Sat, 22 Nov Stockholm till Amman Sat, 1 Nov - Sat, 22 Nov
    Turkish Airlines 1 stopp 8h 35m
    5:20 pm ARN - 3:55 am (+1) AMM
    Royal Jordanian 1 stopp 10h 15m
    10:20 am AMM - 6:35 pm ARN
    24 844kr
    ebookers.com
    Visa mer information

    Utgående: Stockholm till Amman Via Istanbul

    ARN
    5:20 pm
    3h 25m
    IST
    9:45 pm
    3h 15m
    IST
    1:00 am
    1h 55m
    AMM
    3:55 am
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    TK1796
    5:20 pm, 1 Nov Sat
    ARN Stockholm
    9:45 pm, 1 Nov Sat
    IST Istanbul
    3h 25m
    3h 15m uppehåll i Istanbul(IST)
    TK814
    1:00 am, 2 Nov Sun
    IST Istanbul
    3:55 am, 2 Nov Sun
    AMM Amman
    1h 55m

    Återresa: Amman till Stockholm Via Berlin

    AMM
    10:20 am
    5h 35m
    TXL
    1:55 pm
    3h 5m
    TXL
    5:00 pm
    1h 35m
    ARN
    6:35 pm
    Flygbolag
    Flight Nr
    Från
    Till
    Längd
    RJ121
    10:20 am, 22 Nov Sat
    AMM Amman
    1:55 pm, 22 Nov Sat
    TXL Berlin
    5h 35m
    3h 5m uppehåll i Berlin(TXL)
    RJ3640
    5:00 pm, 22 Nov Sat
    TXL Berlin
    6:35 pm, 22 Nov Sat
    ARN Stockholm
    1h 35m