×
Flyg
  • Enkel
  • Tur & retur
Billiga flyg från Casablanca
(Ändra sökning)
  • Temautflykter
  • Destinationer
  • Flygbolag
  • Flyg

Billiga flyg från Casablanca

Airline Results Price View
Visa alla flygbolag Välj
Vueling Airlines 2 resultat 885kr Välj
Iberia 43 resultat 1 389kr Välj
Royal Air Maroc 928 resultat 1 424kr Välj
Air France 423 resultat 2 218kr Välj
Tunisair 41 resultat 2 224kr Välj
Alitalia 113 resultat 2 366kr Välj
KLM 77 resultat 2 619kr Välj
TAP Portugal 18 resultat 2 946kr Välj
EgyptAir 357 resultat 3 019kr Välj
Turkish Airlines 482 resultat 3 468kr Välj
Qatar Airways 274 resultat 4 178kr Välj
Etihad Airways 225 resultat 4 829kr Välj
Afriqiyah Airways 5 resultat 4 946kr Välj
Saudia 318 resultat 5 332kr Välj
Royal Jordanian 16 resultat 5 388kr Välj
Emirates 318 resultat 5 596kr Välj
Flynas 1 resultat 8 132kr Välj
Air Algérie 7 resultat 9 191kr Välj
Lufthansa 10 resultat 9 224kr Välj
Onur Air 1 resultat 9 671kr Välj
Transaero Airlines 6 resultat 11 789kr Välj
Aeroflot 9 resultat 12 853kr Välj
TAM Airlines 15 resultat 13 258kr Välj
Garuda Indonesia 1 resultat 13 971kr Välj
Aegean Airlines 2 resultat 15 122kr Välj
Air Berlin 5 resultat 15 819kr Välj
Qantas 1 resultat 19 363kr Välj
Virgin Atlantic Airways 2 resultat 19 474kr Välj
Brussels Airlines 2 resultat 21 807kr Välj
Senegal Airlines 5 resultat 25 388kr Välj
South African Airways 4 resultat 27 146kr Välj
Philippine Airlines 2 resultat 27 328kr Välj
China Eastern Airlines 1 resultat 29 637kr Välj
Air Namibia 4 resultat 35 156kr Välj
Finnair 2 resultat 35 800kr Välj
British Airways 3 resultat 36 064kr Välj
Scandinavian Airlines 1 resultat 37 401kr Välj
Themes Results Price View
Alla temautflykter Se städer
Historical 2067 resultat 885kr Se städer
Cultural 1298 resultat 885kr Se städer
Street Markets 1282 resultat 885kr Se städer
Foodie 1066 resultat 885kr Se städer
Senior-friendly 986 resultat 885kr Se städer
Entertainment 504 resultat 885kr Se städer
LGBT-friendly 352 resultat 885kr Se städer
Romantic 146 resultat 885kr Se städer
Family-friendly 78 resultat 885kr Se städer
Beach 156 resultat 1 424kr Se städer
Cities Results Price View
Alla städer Välj
Barcelona 31 resultat 885kr Välj
Agadir 37 resultat 1 424kr Välj
Oujda L. Angades 2 resultat 1 544kr Välj
Madrid 12 resultat 1 826kr Välj
Tunis 71 resultat 2 095kr Välj
Istanbul 876 resultat 2 218kr Välj
Zagreb 9 resultat 2 341kr Välj
Berlin 23 resultat 2 381kr Välj
Bologna 9 resultat 2 507kr Välj
Amsterdam 18 resultat 2 765kr Välj
Lissabon 13 resultat 2 946kr Välj
Kairo 201 resultat 2 973kr Välj
Larnaca 31 resultat 3 070kr Välj
Oslo 5 resultat 3 433kr Välj
Nouakchott 11 resultat 3 452kr Välj
Hamburg 16 resultat 3 689kr Välj
Sharm El Sheikh 83 resultat 3 955kr Välj
Alexandria El Nohza 35 resultat 4 149kr Välj
Dubai 244 resultat 4 178kr Välj
Ankara 8 resultat 4 552kr Välj
Izmir 9 resultat 4 560kr Välj
Trabzon 8 resultat 4 686kr Välj
Adana 28 resultat 4 785kr Välj
Riyadh 34 resultat 4 795kr Välj
Beirut 154 resultat 4 798kr Välj
Tbilisi 37 resultat 4 886kr Välj
Tripoli 14 resultat 4 946kr Välj
Jidda 7 resultat 4 946kr Välj
Amman 583 resultat 5 024kr Välj
Kuwait 41 resultat 5 099kr Välj
Lyon 11 resultat 5 272kr Välj
Dammam 27 resultat 5 280kr Välj
Bahrain 20 resultat 5 297kr Välj
Medina 69 resultat 5 332kr Välj
Addis Abeba 20 resultat 5 590kr Välj
Abu Dhabi 74 resultat 5 682kr Välj
Antalya 1 resultat 5 819kr Välj
Doha 5 resultat 5 945kr Välj
Alger 11 resultat 6 311kr Välj
Kuala Lumpur 39 resultat 6 551kr Välj
Bangkok 18 resultat 6 583kr Välj
Jakarta 35 resultat 7 035kr Välj
Kochi 39 resultat 7 729kr Välj
Muscat 141 resultat 7 915kr Välj
Hong Kong 23 resultat 8 172kr Välj
Tampa 1 resultat 8 181kr Välj
Almaty 9 resultat 8 264kr Välj
Manila 17 resultat 8 424kr Välj
Seoul 20 resultat 8 563kr Välj
Tokyo 51 resultat 8 824kr Välj
Avgång: Fri, 16 Jan Återresa: Fri, 23 Jan Casablanca till Barcelona Fri, 16 Jan - Fri, 23 Jan
Vueling Airlines Direkt 2h 10m
10:15 am CMN - 1:25 pm BCN
Vueling Airlines Direkt 2h 5m
8:25 am BCN - 9:30 am CMN
879kr
vueling.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Barcelona

CMN
10:15 am
2h 10m
BCN
1:25 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
VY7341
10:15 am, 16 Jan Fri
CMN Casablanca
1:25 pm, 16 Jan Fri
BCN Barcelona
2h 10m

Återresa: Barcelona till Casablanca

BCN
8:25 am
2h 5m
CMN
9:30 am
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
VY7340
8:25 am, 23 Jan Fri
BCN Barcelona
9:30 am, 23 Jan Fri
CMN Casablanca
2h 5m
Avgång: Tue, 24 Feb Återresa: Tue, 3 Mar Casablanca till Barcelona Tue, 24 Feb - Tue, 3 Mar
Vueling Airlines Direkt 2h 10m
2:30 pm CMN - 5:40 pm BCN
Vueling Airlines Direkt 2h 5m
12:40 pm BCN - 1:45 pm CMN
1 156kr
vueling.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Barcelona

CMN
2:30 pm
2h 10m
BCN
5:40 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
VY7341
2:30 pm, 24 Feb Tue
CMN Casablanca
5:40 pm, 24 Feb Tue
BCN Barcelona
2h 10m

Återresa: Barcelona till Casablanca

BCN
12:40 pm
2h 5m
CMN
1:45 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
VY7340
12:40 pm, 3 Mar Tue
BCN Barcelona
1:45 pm, 3 Mar Tue
CMN Casablanca
2h 5m
Avgång: Fri, 16 Jan Återresa: Fri, 23 Jan Casablanca till Barcelona Fri, 16 Jan - Fri, 23 Jan
Iberia Direkt 2h 10m
10:15 am CMN - 1:25 pm BCN
Iberia Direkt 2h 5m
8:25 am BCN - 9:30 am CMN
1 389kr
onetravel.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Barcelona

CMN
10:15 am
2h 10m
BCN
1:25 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
IB5599
10:15 am, 16 Jan Fri
CMN Casablanca
1:25 pm, 16 Jan Fri
BCN Barcelona
2h 10m

Återresa: Barcelona till Casablanca

BCN
8:25 am
2h 5m
CMN
9:30 am
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
IB5598
8:25 am, 23 Jan Fri
BCN Barcelona
9:30 am, 23 Jan Fri
CMN Casablanca
2h 5m
Avgång: Wed, 26 Nov Återresa: Sun, 30 Nov Casablanca till Agadir Wed, 26 Nov - Sun, 30 Nov
Royal Air Maroc Direkt 1h 20m
6:15 pm CMN - 7:35 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 1h 10m
2:40 pm AGA - 3:50 pm CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
6:15 pm
1h 20m
AGA
7:35 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT425
6:15 pm, 26 Nov Wed
CMN Casablanca
7:35 pm, 26 Nov Wed
AGA Agadir
1h 20m

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
2:40 pm
1h 10m
CMN
3:50 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT424
2:40 pm, 30 Nov Sun
AGA Agadir
3:50 pm, 30 Nov Sun
CMN Casablanca
1h 10m
Avgång: Fri, 12 Dec Återresa: Sat, 20 Dec Casablanca till Agadir Fri, 12 Dec - Sat, 20 Dec
Royal Air Maroc Direkt 1h 20m
11:35 am CMN - 12:55 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 1h 10m
8:05 pm AGA - 9:15 pm CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
11:35 am
1h 20m
AGA
12:55 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT423
11:35 am, 12 Dec Fri
CMN Casablanca
12:55 pm, 12 Dec Fri
AGA Agadir
1h 20m

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
8:05 pm
1h 10m
CMN
9:15 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT426
8:05 pm, 20 Dec Sat
AGA Agadir
9:15 pm, 20 Dec Sat
CMN Casablanca
1h 10m
Avgång: Fri, 12 Dec Återresa: Sat, 20 Dec Casablanca till Agadir Fri, 12 Dec - Sat, 20 Dec
Royal Air Maroc Direkt 1h
3:10 pm CMN - 4:10 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 1h 10m
5:50 pm AGA - 7:00 pm CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
3:10 pm
1h
AGA
4:10 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT481
3:10 pm, 12 Dec Fri
CMN Casablanca
4:10 pm, 12 Dec Fri
AGA Agadir
1h

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
5:50 pm
1h 10m
CMN
7:00 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT418
5:50 pm, 20 Dec Sat
AGA Agadir
7:00 pm, 20 Dec Sat
CMN Casablanca
1h 10m
Avgång: Fri, 12 Dec Återresa: Sat, 20 Dec Casablanca till Agadir Fri, 12 Dec - Sat, 20 Dec
Royal Air Maroc Direkt 1h
6:40 pm CMN - 7:40 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 1h 10m
8:05 pm AGA - 9:15 pm CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
6:40 pm
1h
AGA
7:40 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT425
6:40 pm, 12 Dec Fri
CMN Casablanca
7:40 pm, 12 Dec Fri
AGA Agadir
1h

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
8:05 pm
1h 10m
CMN
9:15 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT426
8:05 pm, 20 Dec Sat
AGA Agadir
9:15 pm, 20 Dec Sat
CMN Casablanca
1h 10m
Avgång: Thu, 4 Dec Återresa: Sat, 13 Dec Casablanca till Agadir Thu, 4 Dec - Sat, 13 Dec
Royal Air Maroc Direkt 1h 20m
6:15 pm CMN - 7:35 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 1h 10m
1:25 pm AGA - 2:35 pm CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
6:15 pm
1h 20m
AGA
7:35 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT425
6:15 pm, 4 Dec Thu
CMN Casablanca
7:35 pm, 4 Dec Thu
AGA Agadir
1h 20m

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
1:25 pm
1h 10m
CMN
2:35 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT424
1:25 pm, 13 Dec Sat
AGA Agadir
2:35 pm, 13 Dec Sat
CMN Casablanca
1h 10m
Avgång: Fri, 12 Dec Återresa: Sat, 20 Dec Casablanca till Agadir Fri, 12 Dec - Sat, 20 Dec
Royal Air Maroc Direkt 1h
8:00 pm CMN - 9:00 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 55m
9:00 am AGA - 9:55 am CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
8:00 pm
1h
AGA
9:00 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT429
8:00 pm, 12 Dec Fri
CMN Casablanca
9:00 pm, 12 Dec Fri
AGA Agadir
1h

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
9:00 am
55m
CMN
9:55 am
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT422
9:00 am, 20 Dec Sat
AGA Agadir
9:55 am, 20 Dec Sat
CMN Casablanca
55m
Avgång: Fri, 12 Dec Återresa: Sat, 20 Dec Casablanca till Agadir Fri, 12 Dec - Sat, 20 Dec
Royal Air Maroc Direkt 1h 20m
11:35 am CMN - 12:55 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 55m
9:00 am AGA - 9:55 am CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
11:35 am
1h 20m
AGA
12:55 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT423
11:35 am, 12 Dec Fri
CMN Casablanca
12:55 pm, 12 Dec Fri
AGA Agadir
1h 20m

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
9:00 am
55m
CMN
9:55 am
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT422
9:00 am, 20 Dec Sat
AGA Agadir
9:55 am, 20 Dec Sat
CMN Casablanca
55m
Avgång: Wed, 26 Nov Återresa: Sun, 30 Nov Casablanca till Agadir Wed, 26 Nov - Sun, 30 Nov
Royal Air Maroc Direkt 1h 20m
6:15 pm CMN - 7:35 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 1h 10m
8:00 pm AGA - 9:10 pm CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
6:15 pm
1h 20m
AGA
7:35 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT425
6:15 pm, 26 Nov Wed
CMN Casablanca
7:35 pm, 26 Nov Wed
AGA Agadir
1h 20m

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
8:00 pm
1h 10m
CMN
9:10 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT426
8:00 pm, 30 Nov Sun
AGA Agadir
9:10 pm, 30 Nov Sun
CMN Casablanca
1h 10m
Avgång: Thu, 4 Dec Återresa: Sat, 13 Dec Casablanca till Agadir Thu, 4 Dec - Sat, 13 Dec
Royal Air Maroc Direkt 1h
8:00 pm CMN - 9:00 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 1h 10m
1:25 pm AGA - 2:35 pm CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
8:00 pm
1h
AGA
9:00 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT429
8:00 pm, 4 Dec Thu
CMN Casablanca
9:00 pm, 4 Dec Thu
AGA Agadir
1h

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
1:25 pm
1h 10m
CMN
2:35 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT424
1:25 pm, 13 Dec Sat
AGA Agadir
2:35 pm, 13 Dec Sat
CMN Casablanca
1h 10m
Avgång: Thu, 4 Dec Återresa: Sat, 13 Dec Casablanca till Agadir Thu, 4 Dec - Sat, 13 Dec
Royal Air Maroc Direkt 1h
8:00 pm CMN - 9:00 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 1h 10m
8:05 pm AGA - 9:15 pm CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
8:00 pm
1h
AGA
9:00 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT429
8:00 pm, 4 Dec Thu
CMN Casablanca
9:00 pm, 4 Dec Thu
AGA Agadir
1h

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
8:05 pm
1h 10m
CMN
9:15 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT426
8:05 pm, 13 Dec Sat
AGA Agadir
9:15 pm, 13 Dec Sat
CMN Casablanca
1h 10m
Avgång: Fri, 12 Dec Återresa: Sat, 20 Dec Casablanca till Agadir Fri, 12 Dec - Sat, 20 Dec
Royal Air Maroc Direkt 1h
6:40 pm CMN - 7:40 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 55m
9:00 am AGA - 9:55 am CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
6:40 pm
1h
AGA
7:40 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT425
6:40 pm, 12 Dec Fri
CMN Casablanca
7:40 pm, 12 Dec Fri
AGA Agadir
1h

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
9:00 am
55m
CMN
9:55 am
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT422
9:00 am, 20 Dec Sat
AGA Agadir
9:55 am, 20 Dec Sat
CMN Casablanca
55m
Avgång: Fri, 12 Dec Återresa: Sat, 20 Dec Casablanca till Agadir Fri, 12 Dec - Sat, 20 Dec
Royal Air Maroc Direkt 1h
6:40 pm CMN - 7:40 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 1h 10m
5:50 pm AGA - 7:00 pm CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
6:40 pm
1h
AGA
7:40 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT425
6:40 pm, 12 Dec Fri
CMN Casablanca
7:40 pm, 12 Dec Fri
AGA Agadir
1h

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
5:50 pm
1h 10m
CMN
7:00 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT418
5:50 pm, 20 Dec Sat
AGA Agadir
7:00 pm, 20 Dec Sat
CMN Casablanca
1h 10m
Avgång: Wed, 26 Nov Återresa: Sun, 30 Nov Casablanca till Agadir Wed, 26 Nov - Sun, 30 Nov
Royal Air Maroc Direkt 1h
8:00 pm CMN - 9:00 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 55m
7:30 am AGA - 8:25 am CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
8:00 pm
1h
AGA
9:00 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT429
8:00 pm, 26 Nov Wed
CMN Casablanca
9:00 pm, 26 Nov Wed
AGA Agadir
1h

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
7:30 am
55m
CMN
8:25 am
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT428
7:30 am, 30 Nov Sun
AGA Agadir
8:25 am, 30 Nov Sun
CMN Casablanca
55m
Avgång: Thu, 4 Dec Återresa: Sat, 13 Dec Casablanca till Agadir Thu, 4 Dec - Sat, 13 Dec
Royal Air Maroc Direkt 1h 20m
6:15 pm CMN - 7:35 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 1h 10m
8:05 pm AGA - 9:15 pm CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
6:15 pm
1h 20m
AGA
7:35 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT425
6:15 pm, 4 Dec Thu
CMN Casablanca
7:35 pm, 4 Dec Thu
AGA Agadir
1h 20m

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
8:05 pm
1h 10m
CMN
9:15 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT426
8:05 pm, 13 Dec Sat
AGA Agadir
9:15 pm, 13 Dec Sat
CMN Casablanca
1h 10m
Avgång: Thu, 4 Dec Återresa: Sat, 13 Dec Casablanca till Agadir Thu, 4 Dec - Sat, 13 Dec
Royal Air Maroc Direkt 1h
11:25 am CMN - 12:25 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 55m
9:00 am AGA - 9:55 am CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
11:25 am
1h
AGA
12:25 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT423
11:25 am, 4 Dec Thu
CMN Casablanca
12:25 pm, 4 Dec Thu
AGA Agadir
1h

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
9:00 am
55m
CMN
9:55 am
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT422
9:00 am, 13 Dec Sat
AGA Agadir
9:55 am, 13 Dec Sat
CMN Casablanca
55m
Avgång: Wed, 26 Nov Återresa: Sun, 30 Nov Casablanca till Agadir Wed, 26 Nov - Sun, 30 Nov
Royal Air Maroc Direkt 1h
3:10 pm CMN - 4:10 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 1h 10m
2:40 pm AGA - 3:50 pm CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
3:10 pm
1h
AGA
4:10 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT493
3:10 pm, 26 Nov Wed
CMN Casablanca
4:10 pm, 26 Nov Wed
AGA Agadir
1h

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
2:40 pm
1h 10m
CMN
3:50 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT424
2:40 pm, 30 Nov Sun
AGA Agadir
3:50 pm, 30 Nov Sun
CMN Casablanca
1h 10m
Avgång: Thu, 4 Dec Återresa: Sat, 13 Dec Casablanca till Agadir Thu, 4 Dec - Sat, 13 Dec
Royal Air Maroc Direkt 1h 20m
6:15 pm CMN - 7:35 pm AGA
Royal Air Maroc Direkt 55m
9:00 am AGA - 9:55 am CMN
1 415kr
airtickets24.com
Visa mer information

Utgående: Casablanca till Agadir

CMN
6:15 pm
1h 20m
AGA
7:35 pm
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT425
6:15 pm, 4 Dec Thu
CMN Casablanca
7:35 pm, 4 Dec Thu
AGA Agadir
1h 20m

Återresa: Agadir till Casablanca

AGA
9:00 am
55m
CMN
9:55 am
Flygbolag
Flight Nr
Från
Till
Längd
AT422
9:00 am, 13 Dec Sat
AGA Agadir
9:55 am, 13 Dec Sat
CMN Casablanca
55m